OSREDNJA OCJENA

'Ni Modrić nije uspio zaustaviti vladavinu domaćih!'

03.11.2013 u 11:49

U utakmici 12. kola španjolske Primere nogometaši madridskog Reala su uzeli tri boda na gostovanju kod Rayo Vallecana kojeg su pobijedili 3-2, a portal Goal.com ocijenio je igru Luke Modrića ocjenom 3

Tih je devedeset minuta moglo proći i lagodnije po Real koji je vodio 3-0, ali je dopustio povratak domaćinu. Na kraju je Real čak i strahovao za pobjedu u kojoj su pogotke ugradili Cristiano Ronaldo (dva) i Karim Benzema.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić je odigrao svih devedeset minuta, asistirao je Ronaldu kod prvog gola, a pred kraj ogleda je zaradio i žuti karton.

Nogometni internet-portal Goal.com je njegovu igru ocijenio s dobrom trojkom (ocjene od jedan od pet).

'Asistirao je kod prvog pogotka Cristianu Ronaldu, ali niti on nije mogao zaustaviti vladavinu domaćina na sredini terena, tijekom nastavka'.

Igrač utakmice je po izboru Goal.com-a bio Cristiano Ronaldo s ocjenom četiri.