NIJE NIKAKO DOBRO

Nastavlja se agonija posrnulog velikana; Zvonimir Boban i društvo iz Milana ne mogu mirno spavati

26.09.2019 u 23:02

U zadnjoj utakmici petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pred svojim navijačima svladao Milan 2:1 (0:1)

Milan i ove sezone nastavlja razočaravati svoje navijače. Prije početka sezone dogodile su se velike promjene u posrnulom velikanu (novi trener Marcio Giampaolo, dosta novih igrača u svlačionici), u upravu kluba stigle su i legende naš Zvonimir Boban i Paolo Maldini, a sve kako bi ovog nekadašnjeg diva vratili na stare staze slave, ali to neće ići lako.

'Rossoneri' su u petoj prvenstvenoj utakmici upisali treći poraz i na početku nove sezone u Serie A već debelo zaostaju za najboljim momčadima. Boban i društvo sa San Sira ne mogu mirno spavati, jer navijači imaju sve manje strpljenja...

A sve je dobro počelo za goste, jer su poveli u 19. minuti kada je kazneni udarac realizirao Krzystof Piatek. No u nastavku se dogodio preokret, a junak torinskog sastava bio je Andrea Belotti koji je zabio oba pogotka za pobjedu 2:1 (72, 76).

• +4
Torino - Milan, 5. kolo Serie A, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

U 78. minuti za Milan je u igru ušao Ante Rebić, ali ni on nije spasio 'crveno-crne'...

Torino je sada na četvrtom mjestu sa devet bodova koliko imaju četvrti Cagliari i šesti Napoli, dok je Milan skliznuo na desetu poziciju sa šest bodova koliko imaju i klubovi od 11. do 14. pozicije.