Lokomotiva je od početka pokazala više inicijative i svoju dobru igru su okrunili u 43. minuti preko Goričana. U nastavku Lokosi su ekspresno povećali vodstvo u 49. minuti autogolom Šege. Nova tri boda za Čabrajinu momčad koja je opet zasjela na 4. mjesto u SuperSport HNL-u

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Belcar, Postonjski, Lusavec - Mitrovski, Dabro, Šego

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Bubanja, Leovac, Žilinski - Smakaj, Marić - Canjuga, Mudražija, Šotiček - Čop

30. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Lokomotiva 0:2 (Šego AG, 49') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Lokomotiva 0:1 (Goričan, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
30. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin -Lokomotiva Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje tri minute sudačke nadoknade

• 84’

Čop je dobio žuti karton

• 81’

Dobra šansa za Lokomotivu! Krivak je dočeko povratnu loptu u šesnaesteracu, ali obrana je u zadnji tren blokirala njegov udarac

• 77’

Bude se Lokosi! Goričan je pucao iskosa, lopta se neugodno odbila od bloka i otišla je malo preko gola

• 68’

Varaždin je preuzeo kontrolu na utakmicom i plete mrežu oko šesnaesterca Lokomotive

• 63’

Varaždin opasniji u nastavku! Gudelj je silovito pucao po golu, ali Zelenika je još jednom dobro reagirao i obranio je udarac

• 55’

Prijeti Varaždin! Dabro je ispratio ubačaj i dobro je pucao glavom, ali Zelenika je siguran

• 49’

GOOOOL!! Lokomotiva je povećala prednost protiv Varaždina! Mudražija je ubacio loptu iz kornera, Šego je loše reagirao i zabio je autogol za 2:0!