Velika pobjeda Šibenika! Domaćin je hrabro krenuo od početka i to su okrunili pred kraj poluvremena s dva brza gola Matića (40') i Dolčeka (42'). U nastavku Dinamo je smanjio prednost preko Ristovskog u 64. minuti, ali Modri nisu uspjeli zabiti drugi pogodak i Čanađijina momčad je upisala velika tri boda u borbi za ostanak

ŠIBENIK: Rogić; Kvržić, Perić, Matić, Mina; Đira, Čanađija, Arai; Dolček, Kvržić, Špeljak

DINAMO: Livaković; Ristovski, J. Šutalo, Theophile, Ljubičić; Mišić; Špikić, Baturina, Bulat, Bočkaj; Petković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
Šibenik - Dinamo, 25. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Dinamo tražiu gol za izjednačenje! Petković je sada našao Menala u šesnaestercu, ali njegov udarac je išao direktno u Rogića

• 86’

Ovo je mogao biti pogodak! Baturina je ubacio iz kornera, na drugoj stativi je Gurlica bio najviši u skoku i lopta je otišla malo pored gola

• 85’

Nova zamjena kod Dinama, Menalo je ušao umjesto Bočkaja

• 81’

Hiroš je pucao iz slobodnog udarca i lopta je otišla preko gola

• 80’

Ljubičić je dobio žuti karton

• 77’

Nova promjena kod Dinama! Gurlica je ušao umjesto Bulata

• 72’

Rogić je dobio žuti karton zbog zadržavanja vremena

• 70’

Petković je dobro pucao iz slobodnog udarca sa 20-tak metara i lopta je otišla malo preko gola