• L.K.
  • Zadnja izmjena 25.02.2023 18:04
  • Objavljeno 25.02.2023 u 15:07
Gorica je hrabro krenula od početka i stvorili su par prilika ali nisu uspjeli zabiti gol. U 30. minuti VAR je poništio pogodak Jurića zbog zaleđa. U nastavku je pao ritam igre, ali domaćin je nastavio pritiskati i to su okrunili u 87. minuti golom Fućka za konačnih 1:0 i velika tri boda

GORICA: Radošević - Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Krizmanić - Kapulica, Pršir, Mrzljak, Mitrović - Jurić, Matavž

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, De Haas, Milićević - Bubanja, Marić, Aliyu, Stojković - Kačavenda, Kulenović, Pivarić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Gorica - Lokomotiva, 23. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOO!! Gorica je povela pred kraj utakmice! Fućak je zabio za 1:0

• 82’

Matavž je pucao s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Čavlinu

• 75’

Tuci je ušao umjesto Kulenovića

• 73’

Nova prilika za Goricu! Prvo je Fućak pucao i Čavlina je to obranio i na odbijenu loptu je naletio Mrzljak, ali golman Lokosa je opet siguran