Prijenos uživo

[VIDEO/FOTO] Dramatična utakmica na Šubićevcu! Rijeka s igračem više slomila Šibenik u 87. minuti, pogledajte gol Obregona za 2:1 i velika tri boda

ŠIBENIK
1:2
RIJEKA
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 28.01.2023 17:02
  • Objavljeno 28.01.2023 u 13:35
Odigralo se ludo prvo poluvrijeme. Rijeka je povela već u 4. minuti preko Frigana, ali Šibenik je ekspresno odgovorio tri minute kasnije preko Delića. Već u 12. minuti Knežević je napravio težak prekršaj i zaradio je direktni crveni karton. U nastavku domaćini su se grčevito branili ali gosti su u 87. minuti preko Obregona zabili za 2:1 i bitna tri boda

ŠIBENIK: Rogić - Grdić, Perić, M. Matić, Mina - Čanađija, B. Matić - Arai, Knežević, Čop - Delić

RIJEKA: Labrović - Grgić, Galešić, Dilaver, Goda - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Marin - Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
NK Šibenik - NK Rijeka, SuperSport HNL, 28.1.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Nakon provjere VAR-a gol je ipak priznat i Rijeka vodi 2:1!

• 88’

VAR provjerava gol Rijeke!

• 88’

GOOOOOL!! Rijeka je povela pred kraj utakmice! Obregon zabio za 2:1!

• 75’

Jorge Obregon zamijenio je Frigana

• 64’

Velika prilika za Šibenik! Čop je ubacio u peterac i našao je Matića koji je pucao malo pored gola

• 61’

Rijeka dominira u nastavku i traži pogodak, Šibenik se s igračem manje grčevito brani

• 57’

Ušli su Karlo Špeljak, Nikola Đorić i Josip Kvesić, a izlaze Delić, Čanađija i Grdić

• 49’

Ovo je mogao biti pogodak! Galešić je s nekih tridesetak metara odlično pucao i stativa je spasila Šibenik!