Utakmica se igra u nemogućim uvjetima, teren je natopljen vodom. Igrači Osijeka su se bolje prilagodili i poveli su golom Gržana u 19. minuti. U nastavku Gorica je stvorila par prilika ali ih nisu uspjeli realizirati, gosti su sačuvali prednost i upisali bitna tri boda

GORICA: Banić - Wague, Steenvoorden, Jovičić, Krizmanić - Francois, Pršir - Ndockyt, Suk, Fruk - Jurić

OSIJEK: Ivušić - Gržan, Lončar, Čeberko, Leovac - Žaper, Nejašmić, Barri - Caktaš - Mierez, Beljo

• +9
Gorica - Osijek (10. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Raspopović je napravio težak prekršaj i dobio je crveni karton

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 88’

Odlična prilika za Goricu! Cruz je bio najviši u skoku nakon kornera, ali Ivušić je spektakularno obranio udarac

• 78’

Nejašmić je nespretno reagirao i skoro je zabio autogol, vratnica je spasila Osijek!

• 70’

Steenvordeen je dobio žuti karton

• 64’

Još jedna dobra prilika za Goricu! Nakon ubačaja Ivušić je malo prekasno izašao na loptu, ali Suk je pucao preko gola

• 60’

Ovo je moglo biti opasno! Mitrović je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative

• 56’

Bez prilika u nastavku, obje momčadi teško stvaraju igru na ovom terenu i Osijek i dalje drži vodstvo