Rudeš je dobro ušao u utakmicu, ali što je više vrijeme prolazilo Rijeka je bila opasnija i golovima Jankovića (11m, 40', 69'), Fruka (81') i Gode (89') su upisali uvjerljivu pobjedu na početku nove sezone SuperSport HNL-a

RIJEKA: Labrović - Veiga, Mitrović, Dilaver, Goda - Banda, Hodža - Grgić, Janković, Djouahra - Obregon

RUDEŠ: Marić - Pavlek, Matić, Campos - Šare, Lazarov, Srbljinović, Vukmanović - Oddei, Latković, Rešetar

1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 4:0 (Goda 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 3:0 (Fruk, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 2:0 (Janković, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 1:0 (Janković 11m, 40') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
Rijeka - Rudeš, SuperSport HNL, 22.7.2023. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 0:0 (Stativa Oddeija, 10') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOL!! Rijeka pregazila Rudeš na Rujevici! Goda zabio za velikih 4:0!

• 81’

GOOOOOL!! Rijeka je zabila i treći gol! Nakon lijepog duplog pasa s Jankovićem, Fruk je majstorski pospremio loptu u mrežu za 3:0!

• 71’

Dvostruka promjena kod Rudeša izašli su Lazarov i Rešetar, a ušli Tomečak i Latković

• 69’

GOOOOL!! Rijeka je povećala vodstvo! Grgić se sjurio u šesnaesterac i odigrao povratnu loptu do Jankovića koji s ruba peterca majstorski zabija za 2:0

• 63’

Ovo je trebao biti pogodak! Grgić se sjurio u šesnaesterac i provukao je loptu ispod golmana, ali Šare je očistio loptu s gol linije!

• 57’

Prva promjena kod Rijeke, umjesto Djouahre ulazi Toni Fruk

• 56’

Velika prilika za Rudeš! Šare je odličnim ubačajem našao Ljubanovića na prvoj stativi, ali napadač nije bio precizan i pucao je pored gola