jedan, ali vrijedan

Napadač hrvatske reprezentacije ušao s klupe i nakon samo tri minute na terenu zabio za pobjedu Osasune

14.02.2021 u 21:22

U susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na gostovanju svladala Levante 1:0, a gol odluke zabio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir u 74. minuti...

Bio je to šesti gol za hrvatskog reprezentativca i napadača Osasune Antu Budimira ove sezone, ali jedan od važnijih u borbi za prvoligaški spas momčadi iz Pamplone.

Budimir je u igru ušao s klupe u 71. minuti utakmice, a samo tri minute kasnije odlučio je pobjednika.

Bila je to brza kontra gostiju, Kike Barja je ubacio s desne strane, a Budimir ispratio odličan ubačaj i u padu sjajno reagirao te nogom pogodio pod prečku.

Samo pet minuta kasnije domaćin je mogao izjednačiti, no Jose Morales nije realizirao jedanaesterac. Njegov udarac zaustavio je Sergio Herrera.

Osasuna je ovom pobjedom skočila na 12. mjesto ljestvice s 25 bodova, dok je Levante na 10. poziciji s dva boda više.