TRKA BEZ LOPTE - SJAJNA

Nakon žirafe i nogometni psić oduševio Jagodinu

08.11.2015 u 21:18

Rijetko se vidi tako uporan psić kao ovaj koji je zaustavio dvoboj Jagodine i Partizana, te okrenuo fokus na svoju njušku

Jagodina i Partizan igrali su 13. minutu dvoboja (završilo 2:2) kada je u akciju odlučio ući nekakav lokalni psić. Mali, okretan i jako dobro raspoložen. Trčkarao je veselo pored nevještih hvatača koji su i izuzetno pazili da ne ozljede zvijezdu večeri.

Nije ga smekšala njihova obzirnost niti nekakva eksplozija s tribine. Odlučio je krenuti prema liniji, no onda se predomislio i između golamana i stopera vratio se u igru... Nakon dvije minute uspjeli su ga otkloniti i nastaviti dvoboj, a sama utakmica imala je vrlo zanimljiv tijek. Domaćini su na poluvremenu imali vodstvo 2:0 i igrača više, no Partizan je u zadnjih 15 minuta uspio izjednačiti.

Inače, Jagodina je svojedobno bila silno oduševljena pridošlom žirafom i ovaj pas sigurno ne može biti najveća životinjska zvijezda u gradskoj povijesti. No, među pet vrlo vjerojatno.