ŠTO MU TO TREBA?

Nakon utakmice Gorice i Varaždina dogodila se objava koja je razbjesnila Šibenčane

21.05.2023 u 14:01

Vratar Gorice Božidar Radoševć je nakon utakmice i pobjede protiv Varaždina (5:2) svojom objavom uzburkao duhove

Podsjećamo, nogometaši Gorice pobijedili su u 35. kolu, na domaćem terenu, Varaždin s 5:2 čime su osigurali ostanak u SuperSport HNL-u, dok je u Prvu NL ispao Šibenik.

Odluka na dnu ljestvice tako je pala prije posljednjeg kola. Gorica je ključnom pobjedom pobjegla posljednjem Šibeniku na trenutačno neuhvatljivih pet bodova prednosti. Gorici je za osiguravanje ostanka u eliti bio dovoljan i bod protiv Varaždina.

Toni Fruk bio je dvostruki strijelac za Goricu, u 73. i 86. minuti, dok su po pogodak u velikom slavlju Velikogoričana dodali Merveil Ndockyt u 2., Joey Suk u 22. i Matthew Steenvoorden u 83. minuti. Za goste su strijelci bili Matija Kolarić u 34. te Vito Težak u 89. minuti.

Pobjedu je na kontroverzan način proslavio i golman turopoljske momčadi Božidar Radošević, piše Slobodna Dalmacija.

Bivši vratar Hajduka je na svom Instagramu objavio sliku kako slavi pobjedu dok nosi dres Marka Livaje, dok se čini kako je Šibenčanima na slici poslao i poručio.

'Adio Jude.'

Nema sumnja kako će ova objava uzburkati duhove…

Podsjetimo, Hajduk i Šibenik u srijedu u 19 sati na Rujevici igraju veliko finale Hrvatskog kupa.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +6
Gorica - Varaždin, 35. kolo, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL