Talijanski kup

Nakon Ante Rebića i njegovog Milana i Brozovićev Inter ušao u polufinale Kupa; ispao Milan Badelj i njegova Fiorentina

29.01.2020 u 23:07

Nakon Juventusa, Milana i Napolija plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Inter.

'Nerazzurri' su u posljednjem susretu četvrtfinala na San Siru pobijedio Fiorentinu s 2:1.

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Antonia Candreve, izjednačio je Martin Cáceres u 60. minuti nakon ubačaja iz kornera, no samo sedam minuta kasnije Nicolo Barella je lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo Inter u novu prednost.

Marcelo Brozović nije igrao za domaći sastav zbog ozljede, dok je Milan Badelj za 'Viole' igrao do 56. minute.

Inter će u polufinalu igrati protiv Napolija, dok će u drugom polufinalu igrati Milan i Juventus. Prve polufinalne utakmice su 12. veljače, uzvrati su 4. ožujka, a finale je 13. svibnja.

Milan je u utorak izborio polufinale pobijedivši nakon produžetaka Torino s 4-2, dok su Napoli i Juventus mjesto u polufinalu izborili prošlog tjedna pobjedama protiv Lazia i Rome.