Dinamo je kontrolirao ritam igre od početka i Modri su prvo priliku imali povesti u 28. minuti, ali Drmić je promašio penal. Deset minuta kasnije Ristovski je zabio za 1:0. U nastavku smo gledali sličnu utakmicu, Dinamo je bio opasniji ali nije uspio povećati prednost i rezultat je ostao 1:0. Čačićeva momčad je tako stala na kraj odličnoj seriji Istre

DINAMO: Livaković - Ristovski, Theophile, Perić, Ljubičić - Mišić - Špikić, Baturina, Ademi, Ivanušec - Drmić

ISTRA 1961: Majkić - Galilea, Marešić, Perković - Hujber, Petrusenko, Caseres, Abdallahi, Kadušić - Erceg, Vuk

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +40
NK Dinamo - NK Istra 1961, SuperSport HNL, 10.2.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • +20
Dinamo i Istra 1961 na teren izašli u bijelim šalovima u čast Ćiri Blaževiću, 10.2.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 6 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Kakva prilika za Modre! Petković je fenomenalno primio i ostavio loptu Ljubičiću koji iz dobre pozicije u šesnaestercu je pucao preko gola

• 80’

Nova prilika za Modre! Špikić je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali lopta je otišla prored gola