Nogometaši Osijeka u 8. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na svom Gradskom vrtu dočekali su Hajduk. 'Bili' u Osijeku nisu slavili na posljednje četiri utakmice, još od ožujka 2015. godine, pa ni ovog puta jer u sudačkoj nadoknadi Grezda je pogodio za pobjedu 2:1

OSIJEK: Malenica - Šorša, Škorić, Barać, Bočkaj - Mioč, Mudražija - Hajradinović, Lopa, Boban - Ejupi

HAJDUK: Stipica - Juranović, Borja Lopez, Nižić, Memolla - Savvas, Radošević, Hamza - Tudor - Erceg, Said

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

U zadnjim sekundama utakmice Grezda je zabio za 2:1

• 89’

Žestoki sudar vratara Malenice i Ercega; na svu sreću obojica su prošla bez ozljeda

• 83’

Veliku priliku opet je imao Osijek, no Stipica je bio na mjestu

• 67’

Nova prilika za Osijek; nakon kornera lopta je došla do Bočkaja koji iz voleja puca no Stipica izbija loptu u korner

• 60’

Trener Hajduka Joan Carrillo dobio je crveni karton odnosno sudac Mlakar poslao ga je na tribinu