DRUGI PORAZ

Mourinhov Chelsea pao u Newcastleu

02.11.2013 u 17:12

U prvoj utakmici 10. kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle je na svom St James' Parku savladao Chelsea 2:0

'Svrake' su tako nanijele momčadi Josea Mourinha drugi ovosezonski poraz, a učinile su to golovima u drugom poluvremenu.

Newcastle je poveo u 68. minuti golom Yoanna Gouffrana koji je glavom s ruba peterca pospremio ubacivanje Yohana Cabayea. Konačnih je 2-0 postavio Loic Remy u 89. minuti udarcem s nekih 11 metara. Lopta je od vratnice završila u mreži Petra Čecha.

Zanimljivo, Mourinho je dosad bez premierligaške pobjede na St James' Parku u četiri utakmice koje je ondje vodio kao menadžer.

Newcastleu je ovo bila četvrta ovosezonska pobjeda i na ligaškoj ljestvici skočili su barem privremeno na deveto mjesto.