RONALDO I LEKCIJA

Mourinho: Mrzim gubiti utakmice i nisam bio u strahu!

10.04.2013 u 09:33

Trener madridskog Reala bio je zadovoljan ulaskom u polufinale Lige prvake, iako je njegova momčad poražena u Istanbulu od Galatasaraya s 3:2

'Mrzim gubiti utakmice! Trebali smo u prvome poluvremenu u potpunosti riješiti pitanje pobjednika ovog dvoboja (op.a. prva utakmica 3:0, poluvrijeme u Istanbulu 1-0 za Real). No, kada igrate protiv momčadi koja igra s toliko strasti i naboja nastaju problemi', rekao je Mourinho te nastavio:

'Zaslužili smo proći dalje, a Galatasaray je zaslužio pobijediti i oprostiti se od Lige prvaka na dostojanstven način. To je veliki klub s velikim igračima', kaže Portugalac, koji se nije prestrašio kada su Turci poveli 3:1 20-ak minuta prije kraja.

'Nemam vremena biti u strahu. Jedino o čemu sam razmišljao jest kako zatvoriti prostor kroz koji nas probijaju.'

Dvostruki strijelac Cristiano Ronaldo je ovu utakmicu shvatio kao upozorenje za sve nadolazeće.

'Zadovoljan sam prolaskom, ali nakon ovoga moramo biti svjesni da ništa ne treba uzimati zdravo za gotovo. Ovo nam je bila dobra lekcija za budućnost', rekao je Portugalac, koji je pretkraj utakmice legao na travnjak, te potencijalnom ozljedom prepao mnoge navijače 'kraljevskog kluba'.