Mladi Vatreni su odigrali kvalitetnu zadnju utakmicu na Europskom prvenstvu, ali falilo je malo sreće i mirnoće u završnici za pobjedu protiv Rumunjske. Nažalost Skočićeva momčad nije uspjela zabiti pogodak na prvenstvu

RUMUNJSKA: Tarnovanu - Pantea, Racovitan, Dican, Ticu - Albu, Munteanu, Lixandru - Isfan, Marković, Popescu

HRVATSKA: Pandur - Sigur, Franjić, Perković, Krizmanić - Hodža, Bulat - Frigan, Baturina, Vidović - Beljo

• +8
Europsko prvenstvo U21: Rumunjska - Hrvatska, 27.6.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Alex Nicodim/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 2 minute sudačke nadoknade

• 89’

Hrvatska dominira pred kraj utakmice! Frigan je ispratio odličnu dugu loptu u šesnaestercu, ali golman domaćina je odlično reagirao

• 86’

Perković je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 81’

Nova šansa za mlada Vatrene! Krizmanić je na prvoj stativi našao Pršira, koji je pucao preko gola

• 79’

Skočić radi novu zamjenu, Palaversa je ušao umjesto Bulata

• 76’

Ovo je moglo biti opasno! Fruk je bio najviši u skoku nakon slobodnog udarca i lopta je otišla preko gola