Mladi Vatreni su dominirali većinu utakmice i svoju dobru igru su okrunili golovima Sučića (45') i Baturine (55') za konačnih 2:0. Bitna pobjeda Skočićeve momčadi

HRVATSKA U21: Čavlina - Perković, Grozdanić, Katinić, Lisica - Sigur - Baturina, Sučić - Biuk, Bukvić - Šimić

BJELORUSIJA U21:Lapoukov - Skibski, Baranok, Kasarab, Maskalenčik - Rylach, Kuznjecov, Duševski, Černjak - Rovdo, Barkovski

Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21, Hrvatska U21 - Bjelorusija U21 2:0 (Baturina, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21, Hrvatska U21 - Bjelorusija U21 1:0 (Sučić 11m, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
Kvalifikacije za Euro U21: Hrvatska - Bjelorusija, 17.10.2023. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno pet minuta sudačke nadoknade

• 83’

Ivanović je silovito pucao s ruba šesnaesterca, ali golman gostiju je siguran

• 80’

Hrvatska kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 75’

Još dvije izmjede kod Hrvatske, iz igre izlaze Šimić i Baturina, a ulaze Ivanović i Hodža

• 70’

Zamjena kod Hrvatske, Vidović je ušao umjesto Biuka

• 63’

Nova dobra prilika za Hrvatsku! Grozdanić je glavom pogodio gredu i Šimić je srušen u gužvi u šesnaestercu, ali sudac je rekao da se igra nastavi

• 54’

GOOOOL!! Hrvatska je povećala prednost u nastavku! Baturina je pucao s ruba šesnaesterca i od bloka se lopta odbila u gol za 2:0!