BOŽIĆ OPET ZABIO

Mladi Dinamo s dva isključena igrača ostao neporažen kod Seville!

02.11.2016 u 17:44

Juniorska momčad Dinama u 4. kolu skupine H Lige prvaka odigrala je 1:1 u gostima kod Seville, iako je u završnici susreta igrala s dva igrača manje...

Nakon poraza u Zagrebu, Dinamova U-19 momčad uspjela je izbjeći novi neuspjeh u uzvratu protiv Seville. U neobičnoj utakmici domaćin je dominirao u prvom poluvremenu, a 'modri' bili odlični u drugom, da bi na kraju s dva igrača manje morali spašavati vlastitu mrežu.

Sevilla je povela već u 5. minuti golom Gonzaleza, no Ivan Božić koji jedini zabija za Dinamove juniore ove sezone u Ligi prvaka uspio je izjednačiti u 58. minuti. Bio mu je to peti postignuti gol u natjecanju.

'Modri' su zatim pokušali stići do pobjede, no u 82. minuti ostali su bez čak dva igrača. Prvo je žuti karton zbog prekršaja dobio Sosa, da bi zatim nakon gužve isključenje zaradio i 'modri' junak Božić.

Sevilla je u završnim minutama navalila na gol Dinama, no nije joj pomoglo niti šest minuta sudačke nadoknade i susret je završio bez pobjednika.

Na ljestvici skupine Sevilla sada ima sedam bodova, a Dinamo s četiri još ima priliku proći dalje. Juventus i Lyon svoju utakmicu igraju kasnije ove srijede...