Huesca šokirala Bilbao

Mladi Argentinac zabio golčinu kakva se rijetko viđa; atrakcija u Španjolskoj La Ligi

28.08.2018 u 10:28

Na utakmici španjolske nogometne lige između Athletic Bilbaa i Huesce navijači su vidjeli četiri gola (2:2) uključujući jedan koji će sigurno ući u konkurenciju najatraktivnijih u sezoni

Iako su nogometaši Bilbaa imali sve u svojim rukama, jer su početkom drugog poluvremena poveli 2:0, ipak su do kraja utakmice uspjeli prosti dva boda.

U samoj završnici utakmice, u 87. minuti, fantastičan gol za izjednačenje zabio je 24-godišnji Argentinac Chimy Ávila. Primio je loptu na rubu kaznenog prostora okrenut leđima prema golu nakon čega je iz okreta zabio golčinu iz voleja o kojoj će se dugo pričati.

Majstorija kakva se rijetko viđa i gol koji je odmah ušao u konkurenciju najljepših u La Ligi.

Izvor: tportal.hr