ZBOGOM I SP-U

Mlada Hrvatska porazom od Francuza ostala bez svega!

18.07.2016 u 14:07

Hrvatska nogometna U-19 reprezentacij porazom u Aalenu protiv Francuske oprostila se od polufinala Europskog prvenstva, ali i nastupa na SP-u sljedeće godine...

Talentirana izabrana vrsta koju vodi Ferdo Milin doživjela je neuspjeh na Europskom U-19 prvenstvo. Nakon poraza od Nizozemske u utorak u Ulmu 3:1, ništa bolje naši nisu prošli ni protiv Francuza ovog petka u Aalenu i ostaju bez izgleda za prolazak dalje već nakon dvije utakmice.

Protiv Francuza su naši imali nekoliko izglednih prilika, ali izostala je realizacija pa su oštro kažnjeni. Golove su zabili Augustin u 37. minuti te Mbappe u 69. minuti, za siguran trijumf francuskih juniora.

Hrvatskoj u teškoj skupini B još preostaje susret s Engleskom koja je dobila svoje prve dvije utakmice. Naše ni pobjeda ne može pomaknuti s posljednjeg mjesta, što znači da su se oprostili ne samo od polufinala Eura, već i od nastupa na U-20 SP-u sljedeće godine, kojeg ima priliku izboriti i trećeplasirana ekipa u grupi...