trener hajduka

Mislav Karoglan progovorio o Perišiću, a dotaknuo se i Brekala

03.03.2024 u 09:42

Trener Hajduka Mislav Karoglan nakon teško izborene pobjede njegove momčadi protiv Istre 1961 je još jednom ponovio ono što svi vide. Hajduk nema kreaciju prema naprijed

Nogometaši Hajduka pobijedili su Istru 1961 na Poljudu rezultatom 1:0 u utakmici 25. kola SuperSport HNL. Jedini pogodak postigao je Filip Krovinović u 48. minuti susreta nakon asistencije Leona Dajakua.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Nismo imali dovoljan broj akcija protiv bloka. U pripremi utakmice smo znali da ćemo imati dosta prostora na "šestici". Bili smo energetski dosta prazni, treća nam je utakmica u sedam dana. Premalo smo kreirali, ali bitno je da smo pobijedili.  Prpić je ušao i odigrao dosta kvalitetnu utakmicu', rekao je trener Karoglan, a zatim je odgovorio na pitanje o izmjeni Josipa Brekala na poluvremenu utakmice.

'Josip je izvanredan igrač i vjerujem da će biti pravo pojačanje za nas. Dajaku je drugačiji profil od Brekala. Neki igrači su nam malo prazniji, ali im treba vjerovati. Brekalo je sjajan igrač. Treba vrijeme, HNL je ozbiljna liga, prostori su dosta suženi, protivnici se pripremaju za njega.'