3:0 U SERIJI

Medveščak 'petardom' na korak do polufinala

23.02.2012 u 21:38

Hokejaši Medveščaka na svom su ledu, u prepunoj Ledenoj dvorani, sa 5:0 (0:0, 4:0, 1:0) svladali 'orlove' iz Znojma i u četvrtfinalnoj seriji poveli sa 3:0

Hokejaši Medveščaka još su se jednom pokazali prejakim suparnikom za 'orlove' iz Znojma. No, za razliku od prve dvije četvrtfinalne utakmice, večeras u Ledenoj dvorani u prvih 20 minuta nisu uspjeli svladati protivničkog golmana.

Zato su ga u drugoj trećini 'unakazili' zabivši mu čak četiri komada za manje od šest minuta. A svaki je bio lijep na svoj način. Domaćini su poveli golom Letanga već u 59. sekundi tog dijela utakmice, nakon što je Danton zaslužio isključenje. I drugi gol 'medvjedi' su zabili s igračem više, strijelac je bio Day nakon isključenja Borute.

Do kraja druge trećine zabijali su još Siddall i MacAulay. Siddall je zabio za konačnih 5:0 u 53. minuti utakmice.

Četvrtu utakmicu u seriji, a nadamo se i posljednjoj (jer igra se do četiri pobjede), ovi suparnici igraju u nedjelju u Znojmu.