Kylian Mbappé od prošlog ljeta nosi dres Real Madrida, a dolaskom u klub kao slobodan igrač odmah je postao najplaćeniji nogometaš madridskog velikana. Neosporno je prva zvijezda momčadi i, kako tvrde španjolski i engleski mediji, njegova riječ ima težinu i kada je riječ o transfer politici.
Mbappé je u francuskoj reprezentaciji jedan od glavnih lidera, a ondje mu je suigrač 23-godišnji Michael Olise, koji je prošlog ljeta stigao u Bayern München nakon transfera iz Crystal Palacea. Debitantsku sezonu u Bavarskoj odigrao je odlično, a u posljednjoj pobjedi Bayerna proglašen je i igračem utakmice.
Prema pisanju engleskog portala TEAMtalk, Mbappé je upravo Oliseu poručio da mu se pridruži u Real Madridu. Takav scenarij mogao bi postati aktualan već na zimu, posebice ako Rodrygo napusti ‘kraljevski klub’. Olise bi se, uz to, lako uklopio u svlačionicu prepunu francuskih igrača, među kojima su Aurélien Tchouaméni, Eduardo Camavinga i Ferland Mendy.
Olise je rođen u Engleskoj, ali je na početku karijere odlučio nastupati za Francusku. Profesionalni put započeo je u Readingu, da bi 2021. godine prešao u Crystal Palace. Sjajne predstave u Premier ligi otvorile su mu vrata Bayerna, a sada bi – ako se Mbappéova želja ostvari – mogao zaigrati i na Santiago Bernabéuu.