Maroko i Iran otvorili su danas u 17 sati grupu B. U utakmici visokog ritma bilo je vrlo malo pravih prilika i rezultat je ostao 0-0 sve do duboko u sudačkoj nadoknadi kada je Iran došao do pobjede autogolom Bouhaddouza. Maroko je ovim porazom vjerojatno izgubio stvarnu šansku za plasman u drugi krug, Iranu ostaje nada...

Maroko: El Kajoui, Hakimi, Benatia, Saiss, Boussoufa, Ziyach, El Ahmadi, Harit, N. Amrabat, El Kaabi, Belhanda

Iran: Beiranvand, Ramin, Cheshmi, Pouraliganji, Karim, Omid, Haji Safi, Shojaei, Jahanbakhsh, Sardar, Amiri

• +19
SP 2018., skupina B: Maroko - Iran Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

GOOOOOOOL! Iran je u petoj minuti sudačke nadoknade došao do gola! Autogol Bouhaddouza! Kraj utakmice!

• 89’

Igrat će se još barem šest minuta nadoknade

• 85’

Utakmica je u završnoj fazi, netko od suparnika mora zabiti ako želi zadržati nadu u prolazak skupine

• 80’

Prilika za Maroko; pucao je Hakim Ziyech, ali iranski golman brani

• 78’

Marokanski izbornik pokušat će s dvije izmjene promijeniti tijek utakmice; ušli su Sofyan Amrabat i Aziz Bouhaddouz, izašli Nordin Amrabat i Ayoub Kaabi

• 67’

Promjena u Iranu; izlazi Shojaei, ulazi Taremi

• 63’

Nakon borbe za loptu između Shojaeija i Belhande došlo je do koškanja, ali je sudac sve pravovremeno prekinuo

• 56’

Iranskom igraču Ebrahimiju se ukazuje pomoć

• 52’

Slično kao u prvom poluvremenu Maroko ima inicijativu, Iran vreba priliku iz kontri