PRIPREMNI OGLED

Mandžukić osigurao pobjedu nad Teplicama

07.02.2010 u 17:19

Nogometaši Dinama se trenutačno nalaze na pripremama u Turskoj, a u trećoj pripremnoj utakmici 'modri' su došli i do treće pobjede. Ovoga puta pod naletom Jurčićevih igrača pala je vodeća momčad češkog prvenstva Teplice sa 1:0. Strijelac pobjedničkog gola bio je Mario Mandžukić na asistenciju Slepičke

Hiroshima, Cluj pa sada i Teplice redom su poraženi od Dinama koji se priprema u turskom Beleku. Prva momčad češkog prvenstva izgubila je zahvaljujući golu u 18. minuti Marija Mandžukića, koji na ovim pripremama jednostavno briljira. Treba istaknuti i odličnu igru Slepičke koji je asistirao za pobjednički pogodak.
No nakon utakmice trener 'modrih' Kruno Jurčić nije sijao zadovoljstvo.

'Bio sam mnogo zadovoljniji nakon prošle utakmice s Rumunjima. Nisam sretan s prvim poluvremenom, posebno u smislu napada na suparnika, baš to smo vježbali na posljednjim treninzima. Opet je bila bolja reakcija igrača koji su ušli u drugom poluvremenu', prenose Sportske novosti riječi 'modrog' stratega.