SAMO DA TAKO NASTAVE

Mandžukić i Perišić nastavljaju svoju seriju pogodaka

12.01.2013 u 19:17

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić postigao je pogodak za svoj novi klub, Wolfsburg, i u drugom svom nastupu. Ovaj put je pogodio mrežu drugoligaša Herthe u pobjedi 5:1

U debiju je Perišić postigao pogodak u pobjedi protiv belgijskog Standarda 3:1 prije nekoliko dana, a ovaj put je otvorio seriju pogodaka protiv trenutačno drugoplasirane momčad druge njemačke lige.

Wolfsburg se doma vratio nakon priprema u Turskoj, a njihovi navijači su već u 4. minuti pljeskali hrvatskom nogometašu i novom pojačanju koji je postigao prvi gol na utakmici. Nakon toga su gostujuću mrežu parali Vierinha, Orozco, Kahlenberg i Knoche za velikih 5:0, a tek je minutu prije kraja počasni gol za goste iz Berlinga postigao Lasogga.

I Mario Mandžukić je bio strijelac za svoj Bayern i kao Perišić je postigao uvodni pogodak na ogledu. Bayern je lako s 3:0 svladao Basel, a već u 12. minuti je bilo 2:0. Mandžukić je zabio u 9., a Schweinsteiger u 12., dok je konačnih 3:0 postavio Franck Ribery golom u 39. minuti.

Recimo da je Kayserispor, turska momčad koju vodi hrvatski trener Robert Prosinečki, poražena od Gaziantepspora s 3:2.

Prijateljske utakmice:

Wolfsburg - Hertha 5:1 (Perišić 4, Vierinha 29, Orozco 34, Kahlenberg 54, Knoche 81 / Lasogga 89)
Basel - Bayern 0:3 (Mandžukić 9, Schweinsteiger 12, Ribery 39)
Hamburg - Austria Beč 2:0 (Son 59, Beister 60)
Gaziantepspor - Kayserispor 3:2 (Dursun 47, Yokuslu 75 / Dag 6, Gülle 21, Kurtulus 39)