POGLEDAJTE GOLOVE

Mandžukić briljira, postao prvi strijelac Bundeslige!

02.02.2013 u 17:01

Mario Mandžukić zabio je dva pogotka za Bayern na gostovanju kod Mainza i tako se probio na vrh ljestvice strijelaca njemačke nogometne lige

Hrvatski nogometni reprezentativac proživljava najbolje dane u karijeri. Uspješno je izgurao Marija Gomeza iz prvih 11 Bayerna, što se činilo nezamislivim prošle sezone, i sada zabija golove iz kola u kolo.

Na gostovanju kod Mainza bavarski klub nastavio je svoju veliku pobjedničku seriju. Prvi gol za Bayern zabio je Thomas Mueller u 41. minuti, a zatim je na scenu stupio naš Mario Mandžukić, koji je zabio u 50. i 57. minuti. Oba puta našao se na pravom mjestu i zatim realizirao odlične asistencije suigrača Alabe i Lahma. Sada Mario ima 14 postignutih golova u Bundesligi, čime se probio ispred Lewandowskog i Kiesslinga na ljestvici strijelaca. Gomezu su opet ostale mrvce. Ušao je u igru u 76. minuti umjesto Mandžukića i nije se uspio upisati u listu strijelaca.

Bayern je pobijedio Mainz s glatkih 3:0, a novim trijumfom otišao je na 51 bod, što je 14 više od drugoplasiranog Bayer Leverkusena, koji u nedjelju igra veliki derbi s Borussijom Dortmund.