U utakmicama 3. kola Lige prvaka igranima ove srijede Juventus je pobijedio Sporting iz Lisabona, zahvaljujući golu Marija Mandžukića za 2:1 u 84. minuti. Barca je s igračem manje svladala Olympiacos, a Chelsea i Roma odigrali su na Stamford Bridgeu 3:3...

Liga prvaka, 3. kolo:

• Benfica – Manchester U. 0:1 (Rashford 64)
  • CSKA - Basel 0:2 (T. Xhaka 29)
  • Anderlecht – PSG 0:4 (Mbappe 3, Cavani 44, Neymar 66)
  • Bayern – Celtic 3:0 (Müller 17, Kimmich 29, Hummels 51)
  • Qarabag – Atletico 0:0
  • Chelsea – Roma 3:3 (David Luiz 9, Hazard 36, Pedro 75 / Kolarov 40, Džeko 63, 70)
  • Barcelona – Olympiacos 3:1 (Nikolau a.g. 18, Messi 61, Digne 64)
  • Juventus – Sporting 2:1 (Pjanić 29, Mandžukić 84 / Sandro a.g. 12)
  • +3
Liga prvaka, utakmice 3. kola Izvor: Reuters / Autor: EDDIE KEOGH
  • 84’

GOOOOL za Juventus! Mandžukić zabija glavom na asistenciju Douglasa Coste

• 80’

Juventus ima incijativu, ali Sporting i dalje drži rezultat kojem se i nadao

• 63’

U zadnji čas skinuta lopta s glave Mandžukića u jako izglednoj poziciji

• 58’

Dybala je ponovo pucao, ali preslabo za portugalskog golmana

• 52’

Juventus bez pravih prilika u drugom dijelu

• 45’

Poluvrijeme u Torinu, pred Juventusom je mnogo posla. U drugim utakmicama Chelsea vodi protiv Rome, PSG, Barca i Bayern lako odrađuju posao

• 43’

Velika šansa za Juventus! Higuain je ostao sam na desnoj strani i silovito opalio, ali Patricio je obranio svoj bliži kut

• 37’

Okušao je udarac i Dybala, ali Patricio je ponovo na mjestu

• 30’

Mogao je Mandžo sve preokrenuti, ali njegov udarac u odličnoj poziciji završava ponovo u bloku

• 29’

GOOOOL za Juventus! Miralem Pjanić iz slobodnjaka krasnim golom vraća domaćina u utakmicu