U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka nogometaši Juventusa pobijedili su na domaćem terenu Barcelonu s visokih 3:0 i s velikom prednošću iščekuju uzvrat na Camp Nouu...

Sastav Juventusa: Buffon, Dani Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Khedira, Pjanić, Cuadrado, Dybala, Mandžukić, Higuain

Sastav Barcelone: Ter Stegen, Piqué, Umtiti, Mathieu; Mascherano, Rakitić Iniesta, Messi, Sergi Roberto, Luis Suárez, Neymar

Liga prvaka, četvrtfinale:

Juventus - Barcelona 3:0 (Dybala 7, 22, Chiellini 56)

Borussia D. - Monaco (odgođeno zbog bombaškog napada)

• 90’

Kraj utakmice, uvjerljivi Juventus blizu prolasku dalje

• 88’

Rakitić je pokušao iz voleja, ali vrlo neprecizno

• 85’

Primirila se utakmica, Juventus je blizu pobjedi koja ga gura blizu prolasku dalje

• 67’

kakva šansa za Barcu! Messi je proigrao Saureza, a ovaj sam pred Buffonom puca pokraj gola

• 64’

Sergio Roberto srušio je Mandžukića koji se zatim dugo valjao po terenu pa mu je sudac dao žuti karton zbog simuliranja

• 56’

GOOOOOL za Juventus! Chiellini nakon kornera krasno zabija glavom treći gol za domaćina

• 55’

mogao je Juventus dotući Barcu! Higuain je izašao sam pred Ter Stegena, ali vrlo slabo je pucao

• 51’

opet prijeti Barca, ovaj put puca Iniesta s ruba kaznenog prostora, ali malo preko gola

• 47’

Messija u čistoj prilici zaustavlja uklizavanjem Bonucci, s druge strane Khedira je umalo pogodio rašlje Ter Stegenovog gola

• 45’

Poluvrijeme u Torinu, Juventus vodi golovima Dybale, a Barca mora zabiti do kraja susreta inače će se naći u velikoj nevolji