UVJERLJIVA POBJEDA

Mandžo i Atletico pokazali Rijeci kako protiv Seville!

27.09.2014 u 21:53

U šestom kolu španjolske lige Atletico Madrid vrlo je uvjerljivo na Vicente Calderonu pobijedio Sevillu rezultatom 4:0 i tako možda pokazao Rijeci neke metode kako do pobjede protiv spomenutog protivnika

Nakon početnog ispitivanja snaga, Koke je doveo Atletico u vodstvo u 19 minuti, da bi krajem prvog poluvremena, točnije u 42 minuti, Saul Niguez povećao vodstvo domaćina.

U drugom poluvremenu Atletico je ponovo bio bolja momčad na terenu, a njihovu je bolju igru udarcem s bijele točke povećao Raul Garcia, nakon što je počinjen prekršaj nad Griezmannom. Pri samom kraju utakmice, pogodio je i novopridošli Jimenez i tako okončao potop gostiju.

Mario Mandžukić
s 'batman maskom' je odradio cijelu utakmicu, a iako nije postigao pogodak, bio je poprilično aktivan na terenu.

Sa četvrtom pobjedom na kontu, Atletico ima 14 bodova iz šest susreta, čime zauzima drugo mjesto, odmah iza Barcelone.