Mamić: Visili smo, da su 'lokosi' imali mirnoće...

02.11.2013 u 19:58

• +16

NK Lokomotiva - GNK Dinamo.

Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Dinamo je u 15. kolu MAXtv Prve lige svladao Lokomotivu 3:0, no osim rezultatom u Maksimiru nisu zadovoljni igrom koju su prikazali

Zoran Mamić nije bio previše oduševljen igrom svojih nogometaša nakon pobjede nad Lokomotivom

'Zadovoljan sam rezultatom i nekim sitnim stvarima u drugom poluvremenu, ali nisam presretan zbog ostatka utakmice, mogao bih reći da sam nezadovoljan. Prvo poluvrijeme bilo je ponovno sve što nismo tražili. Znali smo da ćemo dominirati od početka, upozorili smo igrače na dva detalja koje do 40. minute nismo napravili. To su brzi povratak kad osvojimo loptu, a drugo je da radimo samo profesionalne faulove. Kad pred momčad staviš nešto što nije jako teško, a oni to ne ispune, onda to ispadne kao prvo poluvrijeme. Visili smo prvo poluvrijeme kao u Austriji, da su igrači Lokomotive imali malo mirnoće u završnici moglo je sve biti drugačije', kazao je Mamić nakon utakmice, a prenose službene stranice kluba.