SIN JE OSRAMOTIO?!

Mama Kostelić ovako NIKAD ne bi reagirala!

17.02.2014 u 14:21

Norvežanima je skijaško trčanje više od sporta. I zato nije ni čudno što je majka skijaškog trkača, Martina Johnsruda Sundbyja, bila razočarana njegovim 13. mjestom

Naime, Martin Johnsrud Sundby na utrci klasičnim stilom na 15 kilometara zauzeo je 'tek' 13. mjesto, što je njegova majka, koja je sjedila u TV-studiju komentirala ovako.

'Najgori si Norvežanin! Moraš ići kući. Ma, vidite vi samo ovo, nema nikakve šanse', bila je prva mamina reakcija, da bi kasnije taj svoj stav malo ublažila.

'Nije on baš toliko loš kao što pokazuje ovaj nastup. Ovo mu je najgora utrka u 2014. godini.'

Što je i istina, jer je Sundby na dohvatnoj utrci na istim ovim Igrama - osvojio brončanu medalju. Također, on je bio i član norveške štafete u utrci 4 puta 10 kilometara, što potvrđuje da mu je ova utrka bila samo loš dan.

Naravno, kada se pita majke, one će reagirati emocionalno, no sigurni smo da Marica Kostelić na skromnije nastupe Ivice i Janice ne bi nikad reagirala ovako.