• Objavljeno 24.10.2012 u 22:43
Malaga

Malaga

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Nogometaši Milana i dalje ne pronalaze pravu formu u aktualnoj sezoni, a novi pad su doživjeli kod Malage u utakmici 3. kola skupine C Lige prvaka
Reuters

Reuters

Španjolska je momčad nakon Zenita i Anderlechta pobijedila i trećeg suparnika u skupini. S minimalnih 1:0 je Malaga došla do devetog boda.

Junakom ove pobjede je postao 31-godišnji Joaquin, makar je vrlo lako mogao biti tragičar. Naime, u 45. minuti je Joaquin promašio jedanaesterac, tako što je loptu poslao daleko na tribine stadiona.

Inače, postao je time prvi španjolski nogometaš koji je u posljednjih osam sezona promašio jedanaesterac u Ligi prvaka!

No, da ne ostane sve na tome, Joaquin se pobrinuo u 64. minuti. Uz malu pomoć stative poslao je loptu u mrežu i taj je pogodak na kraju odlučio utakmicu. Milan je, inače, odigrao čak i solidno na La Rosaleda stadionu. Imao je ukupno šest udaraca u okvir vratiju, što je bilo trostruko više od suparnika.

Milan je pogotovo agresivnije zaigrao nakon primljenog pogotka, ali je bilo prekasno da se promijeni situacija na semaforu. Unatoč porazu Milan je i dalje drugoplasirana momčad na ljestvici sa četiri boda.