vrijedi pogledati

Majstorija Josipa Brekala koja bi mogla spasiti Wolfsburg!

17.05.2018 u 22:35

Nogometaši Wolfsburga u prvoj utakmici razigravanja za ostanak među bundesligašima, pobijedili su Holstein Kiel 3:1. Uzvratna utakmica igra se u ponedjeljak u Kielu

Josip Brekalo u siječnju se vratio iz Stuttgarta na Volkswagen Arenu, a njegov bi pogodak mogao biti i presudan u borbi 16. momčadi bundeslige i treće momčadi druge njemačke lige.

Brekalo je u 40. minuti igre, dok je lopta još bila u zraku, silovito pucao i loptu pospremio u mrežu. Bilo je to za vodstvo 'vukova' 2.1.

Kako je mladi hrvatski reprezentativac pogodio, pogledajte OVDJE.

Wolfsburgu je vodstvo na utakmici u 13. minuti osigurao Origi, a prije Brekalovog gola u strijelce se upisao Schindler koji je u 34. minuti poravnao na 1:1.

Konačnih 3:1 postavio je Turčin Yunus Malli u 56. minuti dvoboja.

Brekalo je kombinirano za Stuttgart i Wolfsburg ove sezone odigrao 28 utakmica i pri tome zabio pet golova, a dva je puta i asistirao.