SUDAR TITANA

Madridski Real godinu otvorio pobjedom protiv PSG-a

02.01.2014 u 19:06

Nogometaši madridskog Reala savladali su francuskog prvaka PSG-a s minimalnih 1-0 u prijateljskom susretu odigranom na Khalifa Stadiumu u Dohi

Jedini gol na susretu postigao je Jese Rodriguez u 16. minuti prizemnim udarcem u dalji donji vratarov kut nakon lijepog proigravanja Alvara Morate u prostor.

Pokazalo se da je to bio jedini pogodak na susretu u kojem je za Real hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao jedno poluvrijeme, baš kao i ponajbolji svjetski nogometaš Cristiano Ronaldo.

PSG je vjerojatno najbolju priliku za postizanje gola imao u 16. minuti kada je Edinson Cavani izašao sam ispred Diega Lopeza, ali je na kraju španjolski vratar bio uspješniji.