LA LIGA

Luka Modrić se iskazao, ali Real Madrid kiksao kod Leganesa

  • Autor: D. S. / Hina
  • Zadnja izmjena 15.04.2019 23:16
  • Objavljeno 15.04.2019 u 23:16
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: nph/NordPhoto/PIXSELLNordPhoto/PIXSELL

U posljednjem susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Leganes i Real iz Madrida su igrali 1:1 (1:0)

Domaće je u vodstvo doveo Jonathan Silva (45) na samom isteku prvog poluvremena, a poravnao je Benzema (50) početkom nastavka.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je čitavu utakmicu za Real te je sjajnom dubinskom loptom proigrao Benzemu u akciji kod pogotka. Vratar Leganesa Cuellar obranio je prvi pokušaj Francuza, ali centarfor Reala najbrže je reagirao na odbijanac i poravnao.

Treći Real sada ima 61 bod, 13 manje od vodeće Barcelone, a četiri manje od gradskog rivala Atletica koji se nalazi na drugom mjestu, dok je Leganes 11. sa 41 bodom.

  • +2

Liga prvaka, osmina finala: Real - Ajax

Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Španjolska 1. liga

Leganes-Real Madrid1:1
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Barcelona32228274
2.Atletico Madrid32198565
3.Real Madrid32194961
4.Sevilla321571052
5.Getafe321312751
6.Valencia321116549
7.Athletic Bilbao321113846
8.Alaves321291145
9.Betis321271343
10.Real Sociedad3210111141
11.Leganes3210111141
12.Espanyol321181341
13.Eibar329131040
14.Girona328101434
15.Villarreal327121333
16.Levante32891533
17.Celta Vigo32881632
18.Valladolid327101531
19.Rayo Vallecano32761927
20.Huesca325101725

Sljedeće utakmice

19.4.Alaves-Valladolid
20.4.Celta Vigo-Girona
20.4.Eibar-Atletico Madrid
20.4.Rayo Vallecano-Huesca
20.4.Barcelona-Real Sociedad
21.4.Levante-Espanyol
21.4.Getafe-Sevilla
21.4.Real Madrid-Athletic Bilbao
21.4.Villarreal-Leganes
21.4.Betis-Valencia

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!