POGLEDAJTE GOLOVE!

Luka Modrić kao kapetan poveo Real do pobjede; fantastični golovi pojačanja 'kraljeva'

27.07.2023 u 10:45

Jude Bellingham postigao je svoj prvi gol za Real Madrid, koji je svladao Manchester United 2:0 u pripremnoj prijateljskoj utakmici u američkom Houstonu

Real je u Houstonu slavio 2:0 protiv Manchester Uniteda, a susret su obilježili novi igrači 'kraljevskog' kluba, prije svih strijelci Jude Bellingham i veteran Joselu (33).

Luka Modrić je kao kapetan započeo u prvih 11 Rreala te je igrao do 65. minute.

Engleski veznjak Jude Bellingham (20), koji je došao u Madrid iz Borussije Dortmund za 103 milijuna eura plus bonuse, zabio je gol nakon samo šest minuta igre, na dodavanje njemačkog braniča Rudigera.

Kraljevski klub je do potvrde pobjede stigao u 89. minuti, kada je još jedna prinova, napadač Joselu, atraktivnim škaricama postigao konačnih 2:0.