španjolska liga

Luda utakmica u Sevilli, čak su tri gola 'pala' u samoj završnici dvoboja Betisa i Granade

16.06.2020 u 09:08

U susretu 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Betis i Granada su odigrali 2:2, nakon što su čak tri gola postignuta u posljednjim minutama susreta

Nevjerojatnu završnicu odigrali su Betis i Granada na stadionu Benito Villamarín u Sevilli. Čak tri gola postignuta su u razmaku od 85. do 90+1 minute, a na koncu je završilo 2:2.

Granada je povela u 29. minuti golom Carlosa Fernandeza i gosti su sve do same završnice držali vodstvo. No u samoj završnici su u razmaku od samo 120 sekundi primili dva gola. Izjednačio je Sergio Canales u 85. minuti iz jedanaesterca, a dvije minute kasnije Tello je sjajnim udarcem iskosa s ruba kaznenog prostora zabio za 2:1.

Ipak, velika radost domaćih igrača kratko je trajala. U prvoj minuti sudačke nadoknade veteran Roberto Soldado je fantastičnim udarcem nakon ubačaja iz kornera zabio za 2:2.

Danas su na programu susreti Getafe - Espanyol, Villarreal - Mallorca i Barcelona - Leganes, u srijedu će igrati Eibar - Athletic Bilbao, Valladolid - Celta i Osasuna - Atletico Madrid, dok će u četvrtak na teren Deportivo Alaves - Real Sociedad i Real Madrid - Valencia.