MALO GOLOVA...

LP: Mariboru remi sa Celticom, Zenit i Porto blizu

20.08.2014 u 23:13

Nogometaši Zenita i Porta ostvarili su gostujuće pobjede u prvim susretima završne runde kvalifikacija Lige prvaka i sasvim se približili plasmanu u elitno natjecanje starog kontinenta

Zenit je u Liegeu pobijedio Standard 1-0, a Porto je identičnim rezultatom slavio u Francuskoj protiv Lillea.

Pobjedu Zenitu donio je Oleg Šatov golom u u 16. minuti, dok je strijelac za Porto bio Hector Herrera u 61. minuti.

Danski Aalborg, koji je u 3. pretkolu izbacio zagrebački Dinamo, je kod kuće remizirao protiv ciparskog APOEL-a 1-1. Danci su poveli golom Nicolaja Thomsena u 16. minuti, a izjednačio je Vinicius u 54. minuti

Identičnim rezultatom završila je i utakmica u Bratislavi između Slovana i BATE Borisov. Gosti su poveli autogolom Jablonskog u posljednjim trenucima prvog dijela, a izjednačio je Robert Vittek deset minuta prije kraja utakmice.

Rezultatom 1-1 završio je i ogled Maribora i Celtica. Škotski prvak je poveo golom Calluma McGregor u 6. minuti, a osam minuta kasnije izjednačio je Damjan Bohar.