Ljutiti Mourinho ponovno za poraz okrivio svoje igrače

• Zadnja izmjena 04.11.2016 09:46
  • Objavljeno 04.11.2016 u 09:46
jose mourinho

Izvor: Reuters / Autor: Reuters/Murad Sezer

Fenerbahče je zaslužio pobjedu. Momčad koja primi gol u drugoj minuti nije spremna, mentalno nije pripremljena, nije koncentrirana, rekao je Jose Mourinho nakon što je United izgubio 2:1

Portugalac je ostao dosljedan, za poraz u Istanbulu ponovno je okrivio svoje igrače. Istina, United je po tko zna koji put ove sezone odigrao ispod svake kritike...

'U ovakvoj atmosferi primiti gol tako rano i odmah dati protivniku prednost je čisto pomaganje protivniku koji tada može raditi što god hoće. Naša je pogreška to što smo ih doveli u tu poziciju', kazao je Mourinho i nastavio: 'Naš problem je u stavu. Oni su izašli igrati finale Lige prvaka, a mi ljetnu prijateljsku utakmicu. Imali smo problema i u obrani jer je jako teško igrati s dva lijeva beka na pozicijama stopera. Teško je dominirati utakmicom bez dva prava stopera. Najviše psihički, a onda i sve ostalo. Na kraju smo možda i mogli do drugačijeg rezultata, ali nismo ga zaslužili.'

United je tako postavio negativan klupski rekord, izgubio je prvi put u povijesti pet uzastopnih utakmica na međunarodnim gostovanjima. Mourinha pak najviše brine pristup njegovih igrača... 'Fenerbahče je zaslužio pobjedu. Nogomet nije samo kvaliteta, on je i trud, predanost, igranje do samih granica i davanje maksimuma. Momčad koja primi gol u drugoj minuti nije spremna, mentalno nije pripremljena, nije koncentrirana, pa ne može ni očekivati pobjedu...', zaključio je Jose Mourinho koji je, uz sve nedaće, ostao i bez Paula Pogbe jer se ozlijedio u prvom poluvremenu utakmice.