francuska liga

Lille juri prema naslovu prvaka Francuske; Burak Yilmaz s dva je gola 'torpedirao' Lens

07.05.2021 u 23:35

Nogometaši Lillea napravili su još jedan korak ka osvajanju naslova francuskog prvaka, u susretu 36. kola kao gosti su svladali svog regionalnog rivala Lens 3:0

Dvoboj je odlično počeo za Lille koji je poveo iz kaznenog udarca već u 3. minuti, a realizator je bio Burak Yilmaz. Turski je veteran svojim drugim pogotkom povisio na 2:0 spektakularnim udarcem s tridesetak metara u sam gornji desni kut suparničkog gola u 40. minuti, da bi konačni rezultat postavio David u 60. minuti.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić ušao je u igru za Lille u 85. minuti.

Vodeći Lille sada ima 79 bodova, četiri više uz utakmicu više od drugog PSG-a te ga od osvajanja četvrtog naslova prvaka u klupskoj povijesti dijele još samo dvije pobjede. Lens je šesti s 56 bodova, koliko ima i peti Marseille.