slavlje hoffenheima

Kramarić se na najbolji mogući način iskupio za promašeni penal!

19.08.2017 u 17:51

Hrvatski reprezentativac i napadač Hoffenheima bio je na meti kritičara zbog promašenog penala protiv Liverpoola. No, samo četiri dana kasnije, Kramarić je spasio svoj klub

Ovog je vikenda krnula i njemačka Bundesliga, a Hoffenheim našeg Kramarića u prvom je kolu dočekala Werder iz Bremena.

Ne znamo je li na trenera Nagelsmanna utjeao promašemi penal Andreja Kramarića u okršaju protiv Liverpoola, kojeg su 'redsi' dobili 2:1, no naš se reprezentativac našao na klupi.

Ipka, u drugom dijelu dobio je priliku, a u 84. minuti zabio je i jedini pogodak na utakmici za prva tri boda svojeg Hoffenheima.

Istina, imao je naš igrač i malo sreće jer loptu koju je puknuo pogodila je Bauera i promijenila smjer odnosno iznenadila vratara gostiju Pavlenku.

Unatoč brojnim izostancima zbog ozljeda Borussia Dortmund je u subotu u gostima dobila Wolfsburg sa 3:0, a odličnu partiju pružio je 18-godišnji američki Hrvat Christian Pulišić. On je u 22. minuti zabio vodeći pogodak za Borussiju, a u 60. je asistirao Pierre-Emericku Aubameyanga za 3:0.

Bivši Dinamovac Josip Brekalo je u dresu Stuttgarta, povratnika u Bundesligu, odigrao cijeli susret protiv Herthe, koja je slavila sa 2:0. Oba gola za Herthu zabio je Mathew Leckie, u 46. i 62. minuti.

Večeras Schalke dočekuje Leipzig, a dan ranije je Bayern u prvoj takmici nove sezone na svom terenu svladao Bayer iz Leverkusena sa 3:1.