borussia na vrhu

Kovačev Bayern iznenađujuće posrnuo i uoči utakmice sezone doveo titulu u pitanje

30.03.2019 u 17:29

U 27. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna odigrali su tek 1:1 u gostima kod Freiburga, a Borussia Dortmund pobjedom u sudačkoj nadoknadi protiv Wolfsburga pobjegla je na +2 na vrhu ljestvice...

Niko Kovač opet ima razloga za brigu. Njegovi igrači nakon više od mjesec dana dobrih igara u Bundesligi posrnuli su u Freiburgu i ostali bez vodeće pozicije na ljestvici.

• +2
Bundesliga, Bayer Leverkusen - Bayern München Izvor: Pixsell / Autor: Federico Gambarini/DPA/PIXSELL

Već u 3. minuti domaćin je poveo golom Holera, no u 22. minuti izjednačio je Robert Lewandowski.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a Borussia Dortmund i Wolfsburg dugo su igrali bez pogodaka pa se činilo da kiks Bavaraca neće biti kažnjen, no u sudačkoj nadoknadi Paco Alcacer zabio je dva pogotka i pobrinuo se za smjenu na vrhu ljestvice.

Bayern tijekom jedna igra kup dvoboj protiv niželigaša Heidenheima, a onda sljedeće subote najvažniju utakmicu ovog proljeća: protiv Borussije Dortmund na Allianz Areni, za kojom sada zaostaje dva boda na vrhu ljestvice...