NEMA PANIKE

Kopić nakon poraza na Poljudu gospodski čestitao Hajduku: Ne možemo očekivati da nam obrana iznese utakmice, ali...

20.04.2022 u 21:50

U zaostaloj utakmici 9. kola Prve HNL Hajduk je na Poljudu svladao Dinamo sa 1:0 (0:0). Trener Dinama Željko Kopić mirno je prokomentirao utakmicu

Strijelac jedinog gola bio je Nikola Kalinić u 63. minuti. Hajduk se pobjedom u derbiju pet kola prije kraja približio Dinamu na četiri boda zaostatka, dok mu Osijek bježi dva boda.

Trener Dinama Željko Kopić iznenadio je formacijom koju je suprotstavio Hajduku.

'Krenuli smo u formaciji 4-2-3-1 asimetrično, ali nismo uspjeli realizirati šanse koje smo stvorili. U drugom dijelu smo htjeli izdržati s istom momčadi pa napraviti zamjene, no primili smo taj gol. Trebali smo zabiti gol, bila je ta prilika Mahira Emrelija... Nije realno očekivati da nam obrana iznese cijelu utakmicu bez primljenog gola.

Hajduk - Dinamo Emreli prilika 21. minuta Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +53
Hajduk - Dinamo, HT Prva liga, 20.4.2022. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic / CROPIX

Previše brige ipak za Dinamo nema. Prednost od četiri boda je i dalje tu.

'Imamo još pet utakmica i ovisimo isključivo o sebi. Čestitam Hajduku, a mi se idemo pripremiti za sljedeću utakmicu i nadati se pobjedi', naglasio je Kopić.

Hajduk - Dinamo 1:0 izjave trenera Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +11
Slavlje Hajduka nakon pobjede u derbiju; Hajduk-Dinamo, 20.4.2022. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic / CROPIX

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Hajduk-Dinamo Zagreb1:0