• L.K.
  • Zadnja izmjena 21.04.2022 01:28
  • Objavljeno 20.04.2022 u 18:17
Tvrdo prvo poluvrijeme, puno prekida i prekršaja i slab ritam utakmice. U nastavku se ritam malo digao, ali Hajduk je pokazao više inicijative i to su okrunili prekrasnim pogotkom Kalinića u 63. minuti. Modri su pred kraj utakmice pokušali izjednačiti ali nisu uspjeli zabiti pogodak i Bijeli su došli do još jedne velike pobjede nad rivalom iz Zagreba

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Ferro, Elez, Melnjak - Vuković, Fossati - Mlakar, Krovinović, Livaja - N. Kalinić

DINAMO: Livaković - Lauritsen, Šutalo, Theophile - Ristovski, Mišić, Ademi, Gojak, Oršić - Emreli, Petković

Hajduk - Dinamo 1:0 Nikola Kalinić 63' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
Hajduk - Dinamo Emreli prilika 21. minuta Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +53
Hajduk - Dinamo, HT Prva liga, 20.4.2022. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic / CROPIX
  • +41
Navijači uoči utakmice Hajduk-Dinamo, 20.4.2022. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Šest minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu

• 79’

Dinamo se pokušava vratiti u utakmicu, Tolić je pucao s dvadesetak metara i lopta je prohujala pored gola

• 78’

Mlakar je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 74’

Zamjena kod Hajduka, Sahiti je ušao umjesto Vukovića

• 74’

Dvostruka zamjena kod Dinama, Tolić i Špikić su ušli umjesto Ristovskog i Mišića

• 70’

Mišić je odlično pucao izvan šesnaesterca, ali Kalinić je dobro reagirao i obranio udarac

• 65’

GOOOOOOL!! Kalinić je pucao iz šesnaesterca i zabio je prekrasan pogodak za vodstvo Hajduka!

• 62’

Oršić je pucao iz velike udaljenosti i lopta je otišla daleko preko gola

• 59’

Petković je odlično našao Emrelija u petercu, ali njegov udarac glavom je išao direktno u golmana i to je bio lagan posao za Kalinića