U posljednjoj utakmici 16. kola Hrvatski telekom Prve lige Istra je na svom terenu izgubila 3:1 od Hajduka. Bio je ovo debi Željka Kopića na klupi 'bilih', a domaće i dalje pritišću malo veće brige, klub je u financijskim problemima, traži se novi vlasnik...

ISTRA: Ivušić - Kokorović, Čuljak, Gotal, Bertoša - Mitrevski, Kitanovski, Ofusu, Pereira - Vojnović, Puclin

HAJDUK: Stipica - Memolla, Borja Lopez, Nižić Tudor - Savvas, Radošević, Hamza, Erceg - Bašić, Said

• 94’

Kraj utakmice, Hajduk je u Puli pobijedio Istru 3:1. Bilo je tu svega - 'bili' su preko Borje Lopeza poveli već u 8. minuti, pa su Erceg i Said u razmaku od samo minute povisili na 3:0... U nastavku se Istra probudula, na 3:1 sjajnim golom smanjio je Kitanovski, a u samoj završnici golman 'bilih' Dante Stipica obranio je penal kojeg je izveo Ofosu

• 91’

Bravo za Dantea Stipicu! Obranio je jedanaesterac Ofosua! Na odbijenu loptu natrčao je Halilović, ali nije uspio pogoditi prazan gol Hajduka, lopta je otišla visoko iznad gola

• 90’

Jedanaesterac za Istru, Nižić je u šesnaestercu srušio Ofosua

• 80’

Pešić se našao iznenada u prilici, Ivušić je praktički već bio svladan, no netko je od Istrinih braniča uklizao i izbio loptu koja je išla u prazan gol

• 77’

Istra se ohrabrila nakon zabijenog gola, 'žuti' su sve češće pred golom Hajduka, no obrana 'bilih' za sada bez problema otklanja svaku prijetnju

• 72’

Radošević je sada mogao zabiti četvrti gol za Hajduk. Pucao je s nekih desetak metara, ali lopta mu je prešla preko noge i završila daleko od gola Istre...

• 66’

GOOOOL! Istra je smanjila na 3:1! Zabio je Kitanovski i to kako! S vrha šesnaesterca, iskosa s desne strane u suprotan kut Stipičina gola. Majstorski!

• 57’

Žuti karton za Memollu zbog bespotrebnog povlačenja Kitanovskog

• 50’

Prva prilika za Istru. S nekih 20-tak metara dobro je pucao Dino Halilović, no Stipica je na mjestu i sigurno brani taj udarac