LE CHAMPIONAT

Kiks Monaca i Subašića kod slabašne Bastije

17.02.2017 u 23:02

Vodeći sastav francuskog nogometnog prvenstva Monaco u prvom je susretu 26. kola na gostovanju kod Bastije odigrao samo 1:1, a vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za momčad iz Kneževine

Domaći su poveli golom Sadia Dialla koji je u 19. minuti udarcem glavom uspio svladati Subašića koji je loptu uspio zaustaviti tek kada je ona za 10-ak centimetara prešla liniju. Usprkos stalnom pritisku do kraja utakmice Monaco je uspio samo poravnati preko Bernarda Silve u 52. minuti.

Monaco sada ima 59 bodova, četiri više uz utakmicu više od branitelj naslova Paris SG-a koji se nalazi na drugom mjestu, dok je Bastia pretposljednja, 19. sa 23 boda, tri manje od 17. Lillea koji drži posljednje mjesto koje osiguravao ostanak.