NOVI SKALP

Karlović nastavlja gaziti u Roland Garrosu!

29.05.2014 u 15:38

Ivo Karlović plasirao se u 3. kolo Grand Slam turnira u Parizu, uvjerljivom pobjedom protiv Austrijanca Andreasa Haider-Maurera, 3:0 u setovima...

Nakon što je glatko u tri seta pobijedio 12. tenisača svijeta, Bugarina Grigora Dimitrova, 35-godišnji hrvatski tenisač nikakvih problema nije imao niti protiv Haider-Maurera, Austrijanca koji je iznenadio Daniela Brandsa preokretom u prvom kolu.

Karlović je ponovo impresivno servirao i nije izgubio niti jednom servis u cijelom meču, dok je protivniku uzimao početni udarac po jednom u svakom setu, za konačnih 7:5, 6:3, 6:4 te plasman u 3. kolo, čemu se malotko nadao uoči Roland Garrosa. To mu je također najbolji rezultat u karijeri u Parizu.

'Div sa Šalate' u ovom je meču ispalio 22 as servisa, a posao je dovršio za manje od dva sata. U sljedećem kolu protivnik će mu biti Južnoafrikanac Kevin Anderson.