PRIMERA

Realova muka u predgrađu Madrida; ukazao se spasitelj Ronaldo...

14.10.2017 u 18:10

U osmom kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju kod Getafea slavio 2:1

U predgrađu Madrida, 'kraljevi' nisu doživjeli novi prvenstveni kiks, iako je malo nedostajalo do senzacije. Skromni Getafe dugo je izdržavao nalete aktualnog španjolskog i europskog prvaka, ali je pukao u završnici.

• +10
Primera, 8. kolo, Getafe - Real Madrid Izvor: Reuters / Autor: SERGIO PEREZ

Nopgometaši Reala, koji su bili bez pomoći ozlijeđenog Kovačića te Modrića koji je bio na klupi, mučili su se od prvih minuta, ali su poveli u 39. minuti pogotkom Benzeme.

Ipak, borbeni domaćin je u 56. minuti došao do izjednačenja preko Jorgea Moline.

Minute su prolazile, sve je mirisalo na novi kiks Reala, ali se u 85. minuti ukazao Cristiano Ronaldo koji je na asistenciju Isca pogodio za gostujuću pobjedu 2:1.

Real je skočio na drugu poziciju sa 17 bodova, iza Barcelone koja ima 21 bod i utakmicu manje, a Getafe, je 14. sa osam bodova.